Treningi personalneTrening personalny to najlepsza forma ćwiczeń oparta na ścisłej współpracy Trenera z Klientem. Podopieczny zawsze może liczyc na stały nadzór oraz kontrolę poprawności i bezpieczeństwa wykonywanych ćwiczeń. Trener to przede wszystkim „zastrzyk“ motywacji do działania i wsparcie niezbędne podczas treningu . Każdy z nas ma różne oczekiwania oraz cele, dlatego trening personalny jest dopasowany do wymagań i możliwości klienta, niezależnie od jego wieku, płci i sprawności fizycznej.

Co otrzymasz dzięki wspólpracy z Nami?

– Skuteczną realizację wyznaczonych celów
– Indywidualne podejście i trening dostosowany do Twoich możliwości fizycznych
– Pewność, że wykonywane ćwiczenia są dla Ciebie bezpieczne
– Brak monotonii poprzez zastosowanie innowacyjnych metod treningowych
– Opiekę doświadczonego trenera, który skutecznie zmotywuje Cię do efektywnej pracy
– Stałe monitorowanie postępów treningowych
– Przyjazną atmosferę podczas treningu

Jakie cele możesz osiągnąć poprzez trening personalny?

Zrzucenie wagi

Otyłość jest to problem, z którym ciężko sobie poradzić bez odpowiedniego wsparcia. Dzięki Nam jest to o wiele prostsze – prawidłowo wykonywane ćwiczenia i odpowiednio zbilansowana dieta to najlepsze narzędzia w walce z nadwagą.

Sprawność

Sprawność fizyczna jest nieodzownym elementem prawidłowego funkcjonowania organizmu. Działaj, nim będzie za późno – systematyczne ćwiczenia to gwarancja spawności i lepszego samopoczucia na co dzień.

Zdrowie

Jak pokazują liczne badania naukowe aktywność fizyczna wpływa pozytywnie na ośrodkowy układ nerwowy oraz wspomaga pracę układu immunologicznego. Poprawa pracy serca, układu naczyniowo-krwionośnego, obniżenie poziomu cholesterolu oraz lepsze funkcjonowanie narządów wewnętrznych to tylko niektóre z pozytywych aspektów treningu siłowo-oporowego.

Sylwetka na medal.

Elementy treningu siłowego są niezbędne do osiągnięcia mistrzowskiego wyniku.

Nasza oferta skierowana jest także do zawodników startujących w rożnych dziedzinach sportowych.

Jeśli marzysz o karierze w sportach sylwetkowych – możemy Ci pomóc.