Mgr Rafał Piwowar


Jestem trenerem personalnym z długim stażem treningowym, byłym zawodnikiem trójboju siłowego oraz kulturystyki IFBB. Sport i dietetyka to nie tylko moje pasje, ale przede wszystkim są sposobem na życie. Mam na swoim koncie wiele uśmiechniętych twarzy moich klientów, którzy z moją pomocą osiągnęli swoje cele. Jestem osobą otwartą, szczerą i komunikatywną. Potrafię dostosować się do każdego klienta. Trenuję oraz prowadzę dietetycznie osoby w różnym wieku, z różnymi problemami zdrowotnymi. Mam doświadczenie we współpracy z osobami zaczynającymi swoją przygodę ze sportem, a także zawodnikami i zawodniczkami sportowymi. Prowadzę doradztwo dietetyczne i suplementacyjne oraz pomagam wracać do zdrowia po zakończonej rehabilitacji i urazach.

Zawsze staram się odpowiednio zmotywować do działania i wysoko cenię sobie dobry kontakt z klientem, jego poczucie bezpieczeństwa, swobody oraz komfortu. Czuje się spełniony w mojej profesji, kiedy klient opuszcza salę zmęczony, ale jednocześnie w lepszym humorze i usatysfakcjonowany ze swojej pracy i cieszę się, kiedy z przyjemnością wraca na kolejny trening. Na koniec kilka słów o moich kwalifikacjach. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, gdzie uzyskałem dyplom magistra wychowania fizycznego oraz instruktora sportów siłowych. Ponadto jestem dyplomowanym dietetykiem z zakresu dietetyki ogólnej, sportowej i klinicznej. Mam na swoim koncie także wiele kursów dotyczących suplementacji w sporcie.

Od wielu lat szkolę się i pogłębiam wiedzę z zakresu medycyny w sporcie. Pozwoliło mi to zostać trenerem medycznym oraz ukończyć liczne kursy o tematyce takiej jak masaż głęboki czy techniki mięśniowo – powięziowe. Tak szeroki wachlarz kwalifikacji daje mi możliwość pomocy osobom po wszelkich operacjach, z wadami postawy, problemami traumatologicznymi w celu usprawnienia i powrotu do zdrowia. Do moich osiągnięć sportowych można zaliczyć między innymi 3 miejsce w ogólnopolskich zawodach kulturystyczny Hi Tech Body Show, oraz 2 miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Śląska w trójboju siłowym.

Zapraszam do współpracy.Mgr Tomasz Jafernik


Licencjonowany trener personalny oraz dyplomowany dietetyk o szerokim zakresie specjalizacji: ogólnej, sportowej oraz klinicznej . Pasjonat sportów sylwetkowych z licznymi sukcesami w tej dziedzinie min Mistrz Polski wszechwag w kulturystyce oraz były członek kadry Polski.

Od wielu lat spełniając się w roli trenera i dietetyka pomagam moim
podopiecznym osiągać wyznaczone cele. Moja praca to nie tylko pomoc w metamorfozie sylwetek, lecz także poprawa parametrów zdrowotnych, lepsza kondycja , wzrost samooceny i co bardzo ważne – lepsze samopoczucie. Blisko 10 lat pracy w zawodzie przekłada się na setki zadowolonych klientów i jeszcze więcej zrzuconych kilogramów. Moja praca to jednocześnie pasja, a szeroko rozumiany sukces podopiecznych jest dla mnie największą nagrodą.