Poradnia dietetycznaPowszechnie wiadomo, że odpowiednie odżywianie jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Pomimo szerokiego dostępu do informacji na temat odżywiania otyłość jest nadal globalnym problemem. Nie trać czasu na błędne próby i zgłoś się do Nas!

Dietetycy ” HEALTH FIT” posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie. To doskonali specjaliści w zakresie odżywiania pojętym bardzo szeroko . Nasza oferta obejmuje:

Dietetykę ogólna- skierowaną dla osób zdrowych, które chcą poprawić sylwetkę i zmienić nawyki żywieniowe. Pamiętajmy, że dieta to nie tylko odchudzanie, ale przede wszystkim sposób odżywiania i podstawa dobrego zdrowia, również psychicznego. Jednak aby dieta służyła zdrowiu i smukłej sylwetce, musi być prawidłowo zbilansowana tzn. pełnowartościowa pod względem składników odżyw­czych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Jak możemy Ci pomóc?

Dietetykę sportowa – ofertę skierowana dla osób aktywnych fizycznie oraz zawodników wszystkich dyscyplin sportowych. Liczne badania potwierdzają, iż odpowiedni plan żywieniowy wpływa na maksymalizację osiągów sportowych.

Dietetykę kliniczną – ofertę skierowana dla osób w stanach chorobowych rożnego rodzaju np:

– cukrzyca typ 1 i 2;
– choroby autoimmunologiczne;
– nowotwory;
– refluks;
– problemy jelitowe;
– anemia;
– nadciśnienie, miażdżyca, dna moczanowa;
– problemy hormonalne;
– niedoczynność tarczycy;
– wypadanie włosów;
– insulinooporność;
– hipoglikemia;
– atopowe zapalenie skóry;
– celiakia;
– alergie, nietolerancje pokarmowe u dzieci i dorosłych;